Adresele serviciilor teritoriale

Serviciul teritorial Etichete Locaţia Persoana de contact Adresa Adresă de e-mail Sediu Telefon
Serviciul Achizitii Publice r. Glodeni servicii teritoriale
or. Glodeni
str. Suveranității 2
Moldova
Telefon: 0 249 23 375
MD
Bogdan Andrei Or. Glodeni, Str. Suveranitatii 2, et. 2, bir. 20 glodeni@tender.gov.md or. Glodeni 0 249 23 375
Serviciul Achizitii Publice r. Ungheni servicii teritoriale
Primaria Ungheni
str. Nationala 7, et. 7, bir. 704
Ungheni
Moldova
Telefon: 0 236 23547
MD
Gorceag Andrei or. Ungheni, str. Nationala 7, Primaria Ungheni, et. 7, bir. 704 ungheni@tender.gov.md Primaria Ungheni 0 236 23547
Serviciul Achizitii Publice r. Telenesti servicii teritoriale
Consiliul Raional Telenești
str. 31 August 9, et. 1
Telenești
Moldova
Telefon: 0 258 24450
MD
or. Telenești, str. 31 August 9, Consiliul Raional Telenești, et. 1 telenesti@tender.gov.md Consiliul Raional Telenești 0 258 24450
Serviciul Achizitii Publice r. Taraclia servicii teritoriale
Primaria Taraclia
str. Lenina 128, et. 1
Taraclia
Moldova
Telefon: 0 294 23390
MD
or. Taraclia, str. Lenina 128, Primaria Taraclia, et. 1 taraclia@tender.gov.md Primaria Taraclia 0 294 23390
Serviciul Achizitii Publice r. Stefan Voda servicii teritoriale
Consiliul Raional Ștefan Vodă
str. Libertății 1, et. 4
Ștefan Vodă
Moldova
Telefon: 0 242 22064
MD
or. Ștefan-Vodă, str. Libertății 1, Consiliul Raional Ștefan-Vodă, et. 4 stefanvoda@tender.gov.md Consiliul Raional Ștefan Vodă 0 242 22064
Serviciul Achizitii Publice r. Soldanesti servicii teritoriale
Spitalul Raional Șoldănești
str. Păcii 24, et. 4
Șoldănești
Moldova
Telefon: 0 272 22036
MD
Saptefrat Viorica or. Șoldănești, str. Păcii 24, et. 4 soldanesti@tender.gov.md Spitalul Raional Șoldănești 0 272 22036
Serviciul Achizitii Publice r. Soroca servicii teritoriale
Consiliul Raional Soroca
str. Ștefan cel Mare 5, bir. 515, et. 5.
Soroca
Moldova
Telefon: 0 230 21570
MD
Cobozev Diana or. Soroca, str. Ștefan cel Mare 5, bir. 515, Consiliul Raional Soroca, et. 5. soroca@tender.gov.md Consiliul Raional Soroca 0 230 21570
Serviciul Achizitii Publice r. Sîngerei servicii teritoriale
Consiliul Raional Sîngerei
Moldova
MD
Consiliul Raional Sîngerei
Serviciul Achizitii Publice r. Rîscani servicii teritoriale
str. Independentei 24, et. 2, bir. 25
Rîscani
Moldova
Telefon: 0 256 22106
MD
Bodrug Iurie or. Riscani, str. Independentei 24, et. 2, bir. 25 riscani@tender.gov.md 0 256 22106
Serviciul Achiziții Publice r. Rezina servicii teritoriale
Banca Agricolă
str. 27 August, 5, Banca Agricola, et. 3
Rezina
Moldova
Telefon: 0 254 24275
MD
Popa Anatolie or. Rezina, str. 27 August, 5, Banca Agricola, et. 3 rezina@tender.gov.md Banca Agricolă 0 254 24275
Serviciul Achiziții Publice r. Orhei servicii teritoriale
Consiliul Raional Orehi
str. Eminescu, 2, et. 2 bir. 19
Orhei
Moldova
Telefon: 0 235 24658
MD
Radul Lilia or. Orhei, str. Eminescu, 2, Consiliul Raional Orhei, et. 2 bir. 19 orhei@tender.gov.md Consiliul Raional Orehi 0 235 24658
Serviciul Achiziții Publice r. Ocnița servicii teritoriale
Consiliul Raional Ocnița
str. Independentei, 51, et. 5, bir. 517
Ocnița
Moldova
Telefon: 0 271 24346
MD
Nemițchi Victoria or. Ocnita, str. Independentei, 51, Consiliul Raional, et. 5, bir. 517 ocnita@tender.gov.md Consiliul Raional Ocnița 0 271 24346
Serviciul Achiziții Publice r. Nisporeni servicii teritoriale
Consiliul Raional Nisporeni
or. Nisporeni, str. Suveranitatii 2, Consiliul Raional Nisporeni, etajul 3
Nisporeni
Moldova
Telefon: 0 264 25492
MD
or. Nisporeni, Consiliul Raional Nisporeni, str. Suveranitatii nr. 2, etajul 3 nisporeni@tender.gov.md Consiliul Raional Nisporeni 0 264 25492
Serviciul Achizitii Publice r. Cantemir servicii teritoriale
Moldova
MD
Serviciul Achizitii Publice mun. Bălți servicii teritoriale
Sediul Primăriei Bălți
mun. Balti, str. Independentei 1, et. 2, bir. 203
Moldova
Telefon: 0 231 26011
MD
Lungu Doina mun. Balti, str. Independentei 1, sediul primariei Balti, et. 2, bir. 203 balti@tender.gov.md Sediul Primăriei Bălți 0 231 26011
Serviciul Achizitii Publice r. Leova servicii teritoriale
Consiliul Raional Leova
str. Unirii 37
Leova
Moldova
Telefon: 0 263 22308
MD
Lozan Lilia or. Leova, str. Unirii 37, et. 1 leova@tender.gov.md Consiliul Raional Leova 0 263 22308
Serviciul Achizitii Publice r. Ialoveni servicii teritoriale
Moldova
MD
Serviciul Achizitii Publice r. Hincesti servicii teritoriale
Hincesti
str. Hincu Mihalcea 123
Hincesti
Moldova
Telefon: 0 269 23638
MD
Stanescu Veaceslav or. Hincesti, str. Hincu Mihalcea 123, et.4, bir. 69 hincesti@tender.gov.md Hincesti 0 269 23638
Serviciul Achizitii Publice r. Floresti servicii teritoriale
Consiliul Raional Floresti
bd. Victorie 2
Floresti
Moldova
Telefon: 0 250 20368
MD
Sidorenco Andrei or. Floresti, bd.Victoriei 2, Consiliul Raional Florești, et.3, bir.39 floresti@tender.gov.md Consiliul Raional Floresti 0 250 20368
Serviciul Achizitii Publice r. Falesti servicii teritoriale
Consiuliul raional Fălești
str. Ștefan cel Mare nr. 50, bir. 213
Falesti
Moldova
Telefon: 0 259 24328
MD
Ivanciuc Pavel or. Falesti, str. Stefan cel Mare 42, Sediul Red Nord, et. 4, bir. 404 falesti@tender.gov.md Consiuliul raional Fălești 0 259 24328
Serviciul Achizitii Publice r. Drochia-Donduseni servicii teritoriale
Consiliul Raional Drochia
str. Independentei 15
Drochia
Moldova
Telefon: 0 252 26637
MD
Gajiu Igor or. Drochia, str. Independentei 15, Consiliul Raional Drochia, et. 3, bir. 38 drochia@tender.gov.md Consiliul Raional Drochia 0 252 26637
Serviciul Achizitii Publice r. Criuleni-Dubasari servicii teritoriale
Primaria Criuleni
bd. Biruinta, 12, et 1
Criuleni
Moldova
Telefon: 0 248 24026
MD
or. Criuleni, bd. Biruinta, 12, et 1, Primaria Criuleni criuleni@tender.gov.md Primaria Criuleni 0 248 24026
Serviciul Achizitii Publice r. Causeni servicii teritoriale
Consiliul Raional Causeni Causeni
Moldova
Telefon: 0 243 23142
MD
or. Causeni, Consiliul Raional Causeni, et. 3, bir. 35 causeni@tender.gov.md Consiliul Raional Causeni 0 243 23142
Serviciul Achizitii Publice r. Cahul servicii teritoriale
Consiliul Raional Cahul
str. Piata Independentei 2
Cahul
Moldova
Telefon: 0 299 32456
MD
Moroc Olesea or. Cahul, str. Piata Independentei 2, Consiliul Raional Cahul, et. 2 cahul@tender.gov.md Consiliul Raional Cahul 0 299 32456
Serviciul Achizitii Publice r. Briceni servicii teritoriale
Consiliul Raional Briceni
str. Independentei 48
Briceni
Moldova
Telefon: 0 247 24485
MD
or. Briceni, str. Independentei 48, Consiliul Raional Briceni, et. 3, bir. 2 briceni@tender.gov.md Consiliul Raional Briceni 0 247 24485
Serviciul Achizitii Publice r. Anenii Noi servicii teritoriale
Primaria Anenii Noi
str. Suvorov, 6
Anenii Noi
Moldova
Telefon: 0 265 22109
MD
Plamadeala Iacob or. Anenii Noi, str. Suvorov 6, Primaria Anenii Noi, etaj 1, bir. 3 aneniinoi@tender.gov.md Primaria Anenii Noi 0 265 22109
Serviciul Achizitii Publice UTA Gagauzia servicii teritoriale
Primaria Comrat
str. Tretiacova, 36
Comrat
Moldova
Telefon: 0 298 28224
MD
Costina Oxana or. Comrat, str. Tretiacova, 36, Primaria Comrat, et. 3 utag@tender.gov.md Primaria Comrat 0 298 28224
Serviciul Achizitii Publice r. Straseni-Calarasi servicii teritoriale
Consiliul Raional Străşeni
str. Mihai Eminescu, 28
Straseni
Moldova
Telefon: 0 237 22190
MD
or. Straseni, str. Mihai Eminescu, 28, Consiliul Raional, et. 3, bir. 316 straseni@tender.gov.md Consiliul Raional Străşeni 0 237 22190
Serviciul Achizitii Publice r. Edinet servicii teritoriale
Consiliul Raional Edinet
str. Independentei 33
Edinet , ED
Moldova
Telefon: 0 246 23363
Edineț MD
Neaun Anatolie or. Edinet, str. Independentei 33, Consiliul Raional Edinet, et. 2, bir. 113 edinet@tender.gov.md Consiliul Raional Edinet 0 246 23363
Serviciul Achizitii Publice r. Cimislia-Basarabeasca servicii teritoriale
Consiliul Raional Cimislia
str. Stefan cel Mare 12
Cimişlia
Moldova
Telefon: 0 241 24734
MD
Matasari Irina or. Cimilia, str. Stefan cel Mare, 12, Consiliul Raional Cimislia, etajul III, biroul 300 cimislia@tender.gov.md Consiliul Raional Cimislia 0 241 24734